Jak możesz pomóc?

Zostań Ambasadorem

W codziennej pracy naszej Fundacji bardzo ważną rolę odgrywają Ambasadorzy – to osoby, które są łącznikami między Fundacją a organizacjami, które wspieramy.

Do zadań Ambasadora należy pozostawanie w stałym kontakcie z wybranym przez siebie Miejscem za Życiem (tak w Fundacji określamy organizacje, które za swoją misje obrały sobie ochronę życia ludzkiego). Ambasadorzy sprawdzają potrzeby tych organizacji i przekazują je do Fundacji, abyśmy mogli na nie odpowiedzieć.

To bardzo ważne, aby Miejsca za Życiem mogły zawsze zwrócić się o pomoc do Ambasadora, który w naszym mieniu trzyma rękę na pulsie i stanowi pierwszą linie pomagania.

Chcesz zostać Ambasadorem i pomagać wybranej organizacji? Może już działasz z takim miejscem, ale wiesz, że siła pomagania zwiększa się, jeśli pomoc niesie wiele osób i chcesz do nas dołączyć?

Jeśli tak, napisz proszę do nas maila na adres: m.horoszko@izbazycia.org, a my sprawdzimy jak razem możemy zdziałać jeszcze więcej.

Pomóż swoją codzienną pracą – zostań naszym Partnerem!

Każdy z nas ma naturalnie talenty i wrodzone zdolności, które w dorosłym życiu często przekuwamy na wybory zawodowe i biznesowe. Zachęcamy do dzielenia się swoimi talentami w celu wspierania ochrony życia. Wiemy i rozumiemy, że nie każdy kto chce pomagać naszej Fundacji, może zaangażować się  w nasze dziania jako Ambasador.

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz nam pomóc – wypełnij proszę Deklarację Podmiotu Partnerskiego FIŻ i zostań naszym Partnerem. Daj nam znać, czym się zajmujesz, jakie produkty lub usługi oferujesz, czym możesz podzielić się z potrzebującymi.  Zbieramy te informacje w naszej bazie, a kiedy otrzymujemy sygnał od Miejsca za Życiem o konkretnej potrzebie, sprawdzamy czy możemy ją zaspokoić dzięki naszym Partnerom. Jeśli chcesz się w ten sposób zaangażować w nasze działania – napisz do nas maila używając poniższego przycisku.  Do niczego Cię to nie zobowiązuje, daje nam jedynie jasny sygnał, że możemy się do Ciebie zwrócić bezpośrednio o konkretną pomoc – każdorazowo będziemy ustalać warunki i zakres współpracy.

Świadomość, że tak wiele firm już nas spiera i jest z nami, nie tylko podnosi nasze poczucie bezpieczeństwa, ale utwierdza nas w przekonaniu, że misja ochrony życia jest ważna dla wielu osób.

Skontaktuj się z nami

Wpłać nam nawet niewielką kwotę

Rozumiemy, że nie każdy kto chce nieść pomoc i wspierać  naszą misję, może zaangażować w to pomaganie swój czas, dlatego chcemy Ci pokazać również inne możliwości.

Miejsca za Życiem, którym pomagamy potrzebują stałego wsparcia. Każda regularnie wpłacana kwota daje nam jeszcze większe możliwości działania na rzecz ochrony życia. Możesz nam pomagać poprzez stałe, comiesięczne wpłaty. Regularne i stałe wpłaty to najlepsza opcja zarówno dla nas – bo  wiemy jakimi zasobami dysponujemy, jak i dla Ciebie –  bo ustawiając stałe zlecenie, nie musisz o tym pamiętać każdego miesiąca.

Zapraszamy Cię do grona naszych Darczyńców, i zachęcamy do wybrania płatności cyklicznych, by regularnie wspierać ochronę życia, bez konieczności pamiętania o przelewach.

 

Dane do przelewu

Fundacja Izba Życia

Zagórze 6/2, 61-112 Poznań

nr konta: 67 1020 4027 0000 1802 1755 2049   PKO Bank Polski

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe,  (opcjonalnie <twój adres mailowy> )

 

Podpowiadamy– nie zapomnij dopisać swojego adresu e-mail w tytule przelewu, abyśmy mogli informować Cię na bieżąco o tym, co mogliśmy zrobić dzięki Twojemu wsparciu.

 

Naszych Darczyńców traktujemy jak Przyjaciół. Masz pytania dotyczące niesionej przez nas pomocy? Napisz do nas: m.horoszko@izbazycia.org